Ayrıntılı Ultrason | İkinci Düzey Ultrason | Detaylı Ultrason

Ayrıntılı Ultrason | İkinci Düzey Ultrason | Detaylı Ultrason

Renkli Ultrason – Dört Boyutlu Ultrason – Obstetrik Doppler Ultrason

Silivri Kadın Sağlığı Merkezimizde renkli ultrason ile gebelik takibi yapılmaktadır. Bu ultrasonun LİVE HQ olması sebebiyle bebeğin görüntülerini HD kalitesinde izlemekteyiz ve bu görüntüleri cd, dvd, flash diske yazabilmekte hatta fotoğraf kağıdına basabilmekteyiz.

Obstetrik doppler ultrason ile de bebeğin beslenmesini, annenin rahimini besleyen damarlarda darlık olup olmadığını izleyebilmekte ve bebeğin kalp seslerini dinleyebilmekteyiz.

İkinci düzey ultrason perinatoloji uzmanları tarafından yapılan bir incelemedir, siyah beyaz ama yüksek çözünürlüklü ultrason ile yapılır.

İkinci düzey ultrasonografi işlemi (ayrıntılı ultrason) için hastalarımızı perinatoloji uzmanlarına refere etmekteyiz. İkinci düzey ultrason ve ayrıntılı ultrason için randevu almak isteyen hastalarımız Dr. Altan Cebeci, Dr. Aytül Çorbacıoğlu Esmer, Dr. Emre Erdoğdu gibi perinatoloji yan dal uzmanlarından randevu alabilirler. İkinci düzey ultrason ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi Gebelik Takibi sayfamızdan okuyabilirsiniz.

 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.